LEO TV Doporučuje 100% garancia vrátenia peňazí! Bezpečný nákup!

PREČO YELLOW VITAL

PREČO YELLOW VITAL

Prírodný
produkt

Prírodnou cestou k „mužskému“ zdraviu!
Viac

Doporučené
Urológom

Problémy s potenciou a prostatou pod kontrolou!
Viac


Ako užívať
Yellow vital?


Viac
Yellow Revital Max - 15 tabliet len za 29,00 €
15 tabliet len za

29,00 €

15 dávok, jedna dávka jedna tableta. Na dlhodobé užívanie!
Yellow vital Max - 6 tabliet len za 24,90 €
6 tabliet len za

24,90 €

12 dávok, jedna dávka polovica tablety! Na užívanie pred stykom!

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK   |   Zaručená anonymita dodania

Prečo je Yellow vital určený práve pre Vás?

Yellow vital je prírodný produkt, ktorý pozostáva z výťažkov rastlín, používaných v tradičnej čínskej medicíne, bol vyvinutý za použitia modernej technológie, bez akýchkoľvek hormonálnych a chemických prísad. Yellow vital obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie pozitívne pôsobí na zlepšenie Vitality, na podporu mužského zdravia, na zlepšenie potencie a na podporu zdravej prostaty.

001
Vitalita
Vitalita
002
Prostata
Prostata
003
Mužské zdravie
Mužské zdravie
004
Potencia
Potencia
005
Zvýšenie
„mužskej“ výkonnosti
Zvýšenie „mužskej“ výkonnosti
006
Laboratórne preverené
 
Laboratórne preverené
007
Povolené ministerstvom
zdravotníctva SR
Povolené ministerstvom zdravotníctva SR
008
Kamenná predajňa
Trenčín
Kamenná predajňa Trenčín

ako užívať yellow vital

Yellow vital je výživový doplnok, ktorý môže docieliť u mužov vitalitu, zdravú prostatu, kvalitnejšiu potenciu a silnejšie prežívanie intímneho aktu.

Dávkovanie:
Pri dlhodobom užívaní 1 tableta za 3 dni.
V prípade krátkodobého užitia odporúčame užiť 1 tabletu 60minút pred aktom. Neodporúča sa požiť viac ako jednu tabletu v priebehu 24 hodín.

Skladovanie:
Skladujte v izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí!

Upozornenie:
Tableta je určená len osobám nad 18 rokov. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace kardiovaskulárnymi chorobami alebo osoby ktoré majú iné bližšie nezistené problémy so srdcom! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Doba nástupu účinku je individuálna a závislá od veku, zdravotnom a psychickom stave. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

 
Yellow vital Vám môže vplývať na:

zlepšenie vitality, na podporu mužského zdravia, na zlepšenie potencie, na podporu zdravej prostaty, na predĺženie pocitu rozkoše pri intímnom akte a môže pozitívne prispievať k vyššej frekvencii aktu.

Na dosiahnutie účinku výrazne vplýva telesná stimulácia partnerkou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie Yellow vital

Zloženie
Yellow vital

Yellov vital bol vyvinutý z prírodných látok za použitia modernej technológie, bez akýchkoľvek hormonálnych a chemických prísad pre zlepšenie intímneho života mužov.

Balenie obsahuje 6 tabliet / 6x800mg

 

Zloženie v 1 tablete:
Ptychopetalum olacoides (Muira Puama 200 mg, Panax Gingseng) Všehoj Azijský 60 mg, Lepidiu Meyenii (Maca) Žerucha peruánska 100 mg, Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný 100 mg, Lycium Barbarum) Kustovnica cudzia 27 mg, Piper Nigrum (Čierne korenie 3 mg, Rhaponticum carthamoides), Leuzea Saflórová 20 mg, L-Arginin 200 mg, L-Citrulin 50 mg, Luteín 3 mg, Zinok (oxid zinočnatý 4 mg), Aditíva 33 mg.

MUDr. Ján Kleščinský - Urológ

Názory odborníkov

Aktívny intímny život je dôležitým prvkom v každom vzťahu a v každom veku.

Vplyv intímného zdravia na celkový zdravotný stav ľudia často podceňujú a prehliadajú – a to je škoda. Mužské zdravie je totiž súčasťou kvalitného života podobne ako cvičenie alebo zdravá výživa. Ani v staršom veku sa potreba intímneho života nestráca a muži i ženy na celom svete ostávajú intímne aktívni až do sedemdesiatky.

Muži často nehovoria o svojich problémoch s prostatou. Nehovoria o tom, že pri močení majú slabší prúd moču, ktorý prechádza až do odkvapkávania. Urologické problémy neberte na ľahkú váhu.

Všetci muži, mladší alebo starší, by mali pravidelne chodiť na urologické kontroly tak, ako sú zvykom gynekologické prehliadky u žien. Zdravá prostata je dôležitá pre Vašu fyzickú i psychickú pohodu.

 

Yellow vital obsahuje jedinečné kombinácie bylinných extraktov, ktoré majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužského zdravia.

 

Erektilná dysfunkcia (porucha stoporenia) je nedostatočné alebo úplne chýbajúce stoporenie údu, ktoré sťažuje alebo znemožňuje uskutočnenie intímného aktu. Porucha stoporenia môže byt spôsobená telesnou chorobou (v 80% prípadov), alebo môže mať psychogénny pôvod (v 20% prípadov). Každé ochorenie, ktoré poškodzuje nervový a cievny systém, môže poškodiť aj schopnosť stoporenia. Najčastejšie sú to ochorenia ako cukrovka, vysoký krvný tlak, ateroskleróza, skleróza multiplex, stavy po operáciách hrubého čreva, prostaty, stavy po úraze miechy, ťažké ochorenia obličiek, depresie.

Štatistici zistili a priebežnými výskumami dokazujú, že na celom svete trpí erektilnou dysfunkciou psychogénneho pôvodu, ktoré má vo väčšine prípadov aj fyziologické účinky, do dvesto miliónov mužov.

Ochorenie, ktoré dnes nazývame erektilná dysfunkcia, má mnoho príčin, a napriek tomu, že sa vyskytovalo aj v minulosti, pokojne ho môžeme priradiť k civilizačným ochoreniam.

V stredoveku boli muži neschopní intímného aktu považovaní za prekliatych.

Napriek tomu sa pre nich našli spôsoby liečby, napríklad používanie špeciálnych rastlín v tradičnej čínskej medicíne.

Yellow vital bol vyvinutý spoločnosťou Guangzhou Bio-Resources Co., Ltd pre podporu prekrvenia intímnych orgánov. Je to prírodný produkt, ktorý pozostáva z výťažkov rastlín, používaných v tradičnej čínskej medicíne. Yellow vital obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie pozitívne pôsobí na zlepšenie Vitality , na podporu mužského zdravia, na zlepšenie potencie a na podporu zdravej prostaty. Ak sa Vaša mužská schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, ak trpíte častým močením, úplnou, alebo čiastočnou impotenciou, ak chcete zlepšiť potenciu a byť výkonnejší, ak chcete mať zdravšiu prostatu, je to práve nový Yellow vital, ktorý môže pre Vás predstavovať to správne riešenie.


Na stiahnutie: 
Príbalový leták  Protokol o skúške I.  Protokol o skúške II.  Schválené úradom verejného zdravotníctva SR

 

referencie

Myslel som si že druhú mladosť nezažijem, tak môžem potvrdiť že som sa naozaj veľmi mýlil. Skúsil som veľa vecí ale toto mi fakt zabralo, konečne niečo čo naozaj pomôže.

– Tibor (62 rokov), Trenčín –

Kúpila som manželovi a strašne spokojný sme, ďakujeme.

– Lucia, Zvolen –

Po prvom balení pozorujem mierne zlepšenie. Určite budem pokračovať.

– Jozef (61 rokov), Ilava –

Na prostatu som už vyskúšal toho veľa ale všetko bez žiadneho účinku. Skúsil som akciu 2+1 balenie zdarma a po zhruba dvoch mesiacoch užívania som cítil zlepšenie, môžem povedať že naozaj to funguje. Stav sa mi dosť zlepšil.

– Karol (58 rokov), Nové Zámky –

Po dvoch týždňoch užívania Yellow vitalu sa mi zlepšili problémy s nočným močením. V intímnej oblasti som nečakal žiadne zázraky ale musím povedať aj tam cítim mierne zlepšenie napriek môjmu veku. Som spokojný a zakúpil som ďalšie balenie.

– Jozef (73 rokov), Čachtice –

Myslím si, že Yellow Vital má veľmi pozitívny vplyv na moju vitalitu. Konečne si pripadám menej unavený. Určite budem používať!

– Michal (33 let), Turnov –

Zjedol som 1 balenie a zatiaľ nič moc, ešte vyskúšam jedno a uvidím.

– Tono (63 rokov), Spišská Nová Ves –

Čaute všetci mňa oslovila reklama na diaľnici tak som to skúsila kúpiť manželovi ako darček, čo ten robil som mnou, cítila som sa ako mladé dievča výborné spestrenie aj pomoc, vrelo doporučujem, fakt kto to vyskúša pochopí.

– Renata (44 rokov), Tvrdošín –

Beriem 3 týždne a som veľmi spokojný. Ale zdá sa mi, že to má väčšiu účinky na vitalitu ako na prostatu. Odporúčam na vyskúšanie.

– Tomáš (49 rokov), Košice –

Maximálna vitalita, vo všetkých smeroch, ďakujem.

– Luboš (67 rokov), Kokava –

Už dlhšie mám problémy s prostatou, kamarát ma nato nahovoril, po mesačnom užívaní môžem povedať že objednávky ani peniaze neľutujem...

– Tono, Košice –

Dobrý den! Tablety Yellow vital jsem zkoušel poprvé před pár měsíci, doporučil mi je kamarád. Neměl jsem přímo problémy, ale životní styl, stres a únava dokážou své. Ze zvědavosti jsem si tabletu vzal a byl jsem skutečně překvapený rychlostí, s jakou jsem mohl „jít na věc!“ všem doporučuji!

– Petr (36 let), Olomouc –

Zakúpil som teraz druhú akciu Yellow vital 2+1, pretože som chodil veľmi často na záchod, a až teraz cítim zlepšenie. Naozaj to funguje.

– Marián (56 rokov), Galanta –

Dobrý den, Yellow vital doporučuji všem - včetně mužům vyššího věku, jako jsem já. I v mých letech jsem to ještě nezabalil, není problém si pomoci tabletou. Yellow vital mne překvapil.

– Josef (64 let), Praha –

Váhal som. Všade po webe sa to hemží reklamami a zavádzajúcimi "zaručenými" skúsenosťami, poradiť sa človek viacmenej nemá kde. Niežeby som mal akútny problém, chcel som dopriať dotyčnej vyvolenej viac potešenia... Stalo sa, dokonale, Ďakujem.

– Anonym –